Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal Video Çözümleri ile her mecrada marka bilinirliğini artırın 

Kurumsal Video Çözümleri ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : info@birizmedya.com

Kurumsal Video Çözümleri

     Kurumsal video çekimi için öncelikle hizmet verilen sektör, hitap edilen kitle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede hem hangi alanda kaç kişiye hizmet verildiği hem de ilerleyen zamanlarda nasıl projelerin ortaya koyulacağı net olarak anlaşılabilir. Sadece müşteriler için değil, ortaklık yapmak isteyen kişiler ve kurumlara kendi firmanızı tanıtabilmeniz için her zaman kaliteli bir reklam filmine sahip olmanız gerekir.

Sadece doğru açıların yakalanmasının yanı sıra, hizmetlerin net olarak tanıtılması, mekan içerisinde ve çevresinde insanların detaylı bilgi edinebilecekleri videolar hazırlanmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi çekimi için proje hazırlanırken, sektörün ve müşteri portföyünün göz önünde bulundurulması, bu durumlara dikkat edilerek video hazırlanması gereklidir.

 

Kurumsal Video Nasıl Hazırlanmalı ?

Kurumsal video nasıl hazırlanmalı?      Kurumsal videolar için açıların seçiminin yanı sıra, hizmet verilen şehirler ve ülkeler, markanın genel yayın olanakları ve müşterilerine özel imkanları değerlendirilmelidir. Toplantılar, çalışanların işe giriş esnasındaki ufak görüntüleri, yetkili çalışanların yaptıkları röportajlar da videodaki yerini alabilir. Sadece bir dakikalık bir video hazırlayarak, sosyal medya dahil olmak üzere tüm paylaşım olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, konferanslarda ve piyasalardaki yerinizi göstermek için katılacağınız toplantılarda da kurumunuzu en net şekilde tanıtabilirsiniz. Firma tanıtım filmi örnekleri ile kendi kurumunuzun nasıl bir reklam filmi olması istediğinizi karşılaştırabilir, seçiminizi kurum özelliğinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

Kurumsal Videolar İle

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Kurumsal videolar ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Kurumsal videolar ile müşterileriniz sizi daha yakıntan tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Kurumsal videolar ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...HEMEN TEKLİF AL


Formu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun tekliflere anında ulaşın.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | Dijital Reklam Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Formu hemen doldurun, işletme veya ürününüz için en uygun tekliflere anında ulaşın.