Prodüksiyon Hizmeti

Prodüksiyon Hizmeti ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

 

Prodüksiyon Hizmeti ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : info@birizmedya.com

Prodüksiyon Şirketleri

Senaryo & Metin Yazımı | Kamera & Işık Kurulumu Hizmeti | Stüdyo Hizmetleri

 

Prodüksiyon Şirketlerinin Önemi

 Günümüzün değişen ihtiyaçlarına, kaliteli ürün ve hizmet ile ulaşmak, firmaları öne geçiren bir unsurdur. Ama kaliteyi müşteriye anlatmak, hızla ilerleyen iletişim yollarını kullanmayı zorunlu hale getirmiştir. Müşterinin kalite arayışına cevap vermek, hizmet ve ürünü anlatmak, birçok yol ile mümkündür. Günümüzde iletişim artık daha hızlı, daha etkileyici, daha görsel hale gelmiştir. Bu amaçla firmaların veya kurumların video prodüksiyon ihtiyaçları doğmuştur.

Video Prodüksiyon

Öncelikle pre-prodüksiyon aşamasıyla başlar.  Her  türlü prodüksiyon hayalinden, hedeflenen ürüne kadar tüm adımların profesyonelce planlanması ve sağlıklı sonuç alınması bir planlama ile oluşturulur.Prodüksiyon hizmetlerinde, güven, disiplinli çalışma, tecrübe, profesyonel ekipman ve ekip önemli unsurlardır. Bu unsurlar, prodüksiyonun kalitesini belirler. Kaliteli işler, kaliteli anlatımı sağlar ve organizasyonların başarısına katkı sağlar.

Pre-prodüksiyon

Yapım öncesi  demek olan  aşama da öncelikle videonun konsepti belirlenir, hedef kitle analizleri gerçekleştirilir ve senaryosu yazılır. Seslendirme olacaksa seslendirme metinleri üretilir. Böylece pre-prodüksiyon aşaması tamamlanır ve prodüksiyon aşamasına geçilir.

Prodüksiyon Süreci

PRE PRODÜSİYON
PRODÜKSİYON
POST PRODÜKSİYON

 Video Prodüksiyon, süreci 3 aşamadan oluşan bir süreçtir. Prodüksiyon kelimesinin yapım anlamına geldiği göz önüne alındığında video prodüksiyon, video yapım demektir. Video yapım süreci de 3 ana aşamalı bir süreçtir. Bunlar yapım öncesi anlamına gelen pre-prodüksiyon, yapım anlamına gelen prodüksiyon ve yapım sonrası anlamına gelen post-prodüksiyon süreçleridir. Bu 3 sürecin tamamlanmasıyla ortaya bir video prodüksiyon ürünü çıkmaktadır.

 

Prodüksiyon Hizmeti Süreci

 Prodüksiyon Hizmeti süreci profesyonel video çekimlerinin yapılması, konsept çalışması, senaryo metni yazım süreci, kurgu ve olası revizyonlar prodüksiyon ve yapım süresini belirler. Yapım süresinin, hazırlanacak video prodüksiyonun kapsamına göre günlere ve aylara uzayabildiğini göstermiştir. Müşterimizin sürecin farklı aşamalarında bize hızlı dönüş yapması prodüksiyon hazırlama sürecini hızlandırmaktadır. Standart bir  video 2-3 dakika arasında olmalıdır. Özellikle internette ve sosyal medyada paylaşılacak filmler için bu süre önemlidir.

 

Prodüksiyon Şirketleri | Prodüksiyon

 Prodüksiyon aşamasında video projesinin türüne ve konseptine bağlı olarak çalışmalar gerçekleştirilir. Örnek vermek gerekirse, projede gerçek görüntüler kullanılacaksa senaryo ve konsepte bağlı olarak gerçek çekimler gerçekleştirilir. Ancak proje gerçek görüntülerin olmayacağı veya gerçek görüntülerle hareketli görüntülerin (animasyon & motion graphic) bir arada yer alacağı bir video projesi olacaksa, prodüksiyon aşamasında kreatif direktörler, art direktörler ve grafikerler tarafından hayata geçirilen görsel tasarım çalışmalarıyla projenin görsel stokları oluşturulur. Post prodüksiyon aşamasında, görsel stok oluşturulan filmin seslendirme, ses&müzik prodüksiyonu ve kurgu / montaj çalışmaları gerçekleştirilerek video hazırlanmış olur. Böylece video prodüksiyon süreci tamamlanır.

 

Ekipmanlarımız

Prodüksiyon Şirketleri

4K DRONE EKİPMANLARI

Prodüksiyon Şirketleri

4K SONY LENS SETİ 

Prodüksiyon Şirketleri

PROFESYONEL SES EKİPMANLARI

Prodüksiyon Şirketleri

SONY 4K KAMERA EKİPMANLARI


Biriz Medya | Dijital Reklam Ajansı


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | Dijital Reklam Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.