(0312) 417 62 95
info@birizmedya.com.tr

Havadan Emlak Çekimi

Havadan çekimlerle hazırlanmış tanıtım klipleri ile müşterileriniz Sizi Yakından Tanıyacak ! Müşterilerinizden daha hızlı ve olumlu geri dönüşler alacaksınız.

EMLAK SEKTÖRÜNDE HAVADAN ÇEKİMİN ÖNEMİ ?

Gayrimenkul & Emlak piyasasında havadan çekim bir diğer adı drone çekimi ile bir gayrimenkulün çevresini çekici bir bakış açısıyla kaydederek pazarlamada kullanmak yeni nesil emlak profesyonelleri için gelişen teknolojinin en iyi ve en etkili yöntemi

Yeni ev sahipleri ve potansiyel müşteriler her zaman için ilgilendikleri gayrimenkulün nerede? hangi mahallede? etrafında neler var? neler yok? görmek istemiştir. Müşteri sunumlarınızda, gayrimenkulle ilgili fazla birşey anlatmanıza gerek kalmadan her şeyi net bir biçimde ortaya koyarak müşterinin direk algısına ve direk karar alma duygusuna hitap edeceğinize emin olabilirsiniz.

Özellikle  farklı ülke ve şehirlerde müşteri portföyüne sahip emlak broker ve danışmanlarının kayıt altına aldıkları bir gayrimenkulün video görüntülerini müşterilerine sunmaları her iki tarafa da zaman kazandırmış olur.

Drone tarafından kayıt altına alınan video sayesinde, müşteri, zevkle döşenmiş oturma odası ile cam kapıdan dışarı açılan yemyeşil peyzajlı bahçeyi ve harika bir havuzu ve evin tüm özelliğini sanki oradaymış gibi görebilir.

Drone, portföyünüzdeki bir gayrimenkulün çevresini, konumunu, uzaklığını, yönlerini, avantajlarını vurgulayan ve ona yakın olan herşeyi (binalar, evler, yollar, ağaçlar, okullar, parklar, marketler, vb). yukarıdan kuş bakışıyla tanıtan, düşük yükseklik, yükseklik ve belirli bir pozisyonda tutma veya gezi navigasyonu gibi işlevlere sahip.

Emlakçılar her zaman daha iyi hizmet sunmak ve işlerini teknolojiyle bütünleştirmek için çalışmalı. Yeni nesil emlak profesyonellerinin tek yetkili gayrimenkul portföylerinde kullanabilecekleri ve satış hızını arttırıcı bu kayıt cihazını edinmeleri artık bir ihtiyaç.