Kurumsal İletişim

Kurumsal İletişim ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

Kurumsal İletişim Hizmeti ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : info@birizmedya.com

Kurumsal iletişim stratejik iş hedefleri doğrultusunda gerekli olan tüm iletişim süreçlerinin bir bütün halinde kullanılması ve yönetilmesi anlamını taşımaktadır. Pratikte kurumsal iletişim; kurum, kuruluş ve markaların kurumsal itibarının sağlanması ve yönetilmesiyle birlikte halkla ilişkiler, medya ilişkileri ve medya faaliyetleri, kurumlar arası ve kurum içi iletişim gibi çok geniş bir yelpazeyi karşılamaktadır.

 

 

 

Kurumsal İletişimin Markalar İçin Önemi

Kurumsal iletişimde amaç markaların, kurum içi ve kurumlar arası iletişim süreçlerini bir bütün olarak görmek ve bu şekilde değerlendirerek kurum, kuruluş ve markaların itibar yönetimini gerçekleştirmeyi sağlamaktır.

Her kurum, kuruluş ve marka kendi içerisinde farklı amaç ve hedeflere sahiptir.  Bu amaç ve hedeflere ulaşabilmek ve tüm faaliyetlerini ara vermeden kesintisiz bir şekilde yürütebilmek için birçok farklı departman ve birçok farklı unsur arasında sistematik bir bağ oluşması gerekmektedir. Bu sürecin daha etkin ve doğru yönetilmesi için kurumsal iletişim faaliyetlerinin uygulanması gerekmektedir.  Hedeflenen faaliyetleri gerçekleştirebilmek ve geliştirebilmek adına ilgili birimler ve unsurlar arasında bilgi akışı, koordinasyon, organizasyon, motivasyon, eğitim ve de denetim süreçlerinin düzenli bir şekilde yürütülmesi sağlamaktadır. Bir kurumun hem iç yapısında hem de dış yapısında bağlılığını sürdürdüğü gruplarla ilişkilerini düzenleyebilmek kurumsal iletişimin ana amacıdır.

Kurumsal İletişim İle

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Kurumsal İletişim Çalışmaları ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Kurumsal İletişim Çalışmaları ile müşterileriniz sizi daha yakıntan tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Kurumsal İletişim Çalışmaları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...

Kurumsal İletişim Nasıl Uygulanır ?

Kurumsal iletişim her kurum, kuruluş ve markanın hedef kitlelerine yönelik tüm iletişim kanallarının açık olması faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi için gerekli en önemli detaylardandır. Ve bunun için yapılan profesyonel çalışmaların tamamını oluşturmaktadır.

Her bir firmanın faaliyet gösterdiği alan, hedef kitlesi, çalışma prensipleri kendine özgü/ farklı olduğu için kurumsal iletişim çalışmaları da her firmaya özgü geliştirilmektedir. Profesyonel olarak bakıldığında da etkin bir kurumsal iletişim için gerekli bazı detaylar bulunmaktadır.

Etkili bir kurumsal iletişimin uygulamasında dikkat edilmesi gereken unsurlardan başlıcaları şu şekildedir;

Vizyon, Misyon ve Hedeflerin belirlenmesi

Hedef kitlenin doğru belirlenmesi

Kurumsal iletişimin bir yönetim aracı olarak kullanılması

Kurumsal iletişim süreci muhakkak eğitimli ve deneyimli ekipler tarafından profesyonel bir şekilde yönetilmelidir,

Kurumsal iletişim için her bir kuruma özel bir planlama yapılmalı ve bu planlama doğrultusunda süreç takip edilmelidir.
HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | Reklam Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.