Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal Video Çözümleri ile her mecrada görünür olun, marka bilinirliğini artırın!

Kurumsal Video Çözümleri ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : info@birizmedya.com

Kurumsal Video Çözümleri ile Görünür Olun!

İşletmeniz, markanız, ürün ve hizmetlerinizin farklı açılardan tanıtmak, potansiyel müşterilerinizin sürekli müşterilere dönüşmenizi sağlayabilmek için tüm mecralarda ve sürekli görünür olarak pazarlamada en etkin şekilde göz önünde olun. Sürekli ve tüm mecralarda görünür olmak adına kurumsal video çözümleri hizmetlerimiz ile kaliteli bir tanıtım için sektörünüze fark yaran bir 'İz' bırakalım.

Siz her mecrada görünür olurken biz markanıza değer katalım.

Kurumsal Videolar İle

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Kurumsal videolar ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Kurumsal videolar ile müşterileriniz sizi daha yakıntan tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Kurumsal videolar ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...

Kurumsal video çözümleri hizmetlerimizle, size uygun pazarı, doğru hedef kitlesi analizi yapalım ve potansiyelinize eriştirmek için sizin ihtiyaç duyduğunuz mesajı doğru hedef kitle ile buluşturalım. Sosyal medya ve web sayfanızda dikkat çekici, müşterilerinize işletmenizi, markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tanıtan kısa ve etkileyici videolarla, toplantı ve organizasyonlarda ekibinizi ve müşterilerinizi motive edecek videolarla, kısacası her mecraya kendi yapısına uygun videolarla kurumunuzu yansıtalım. İşletmenizin bulunduğu sektörü ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en etkin, en yetkin video çalışmalarına yer verelim. Düzenli aralıklarla ve süreklilikte yayınlanan videolar ile pazarlama faaliyetlerinize fark, markanıza değer katan Birİz bırakalım.

Kurumsal video nasıl hazırlanmalı?

     

Kurumsal videolar için açıların seçiminin yanı sıra, hizmet verilen şehirler ve ülkeler, markanın genel yayın olanakları ve müşterilerine özel imkanları değerlendirilmelidir. Toplantılar, çalışanların işe giriş esnasındaki ufak görüntüleri, yetkili çalışanların yaptıkları röportajlar da videodaki yerini alabilir. Sadece bir dakikalık bir video hazırlayarak, sosyal medya dahil olmak üzere tüm paylaşım olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, konferanslarda ve piyasalardaki yerinizi göstermek için katılacağınız toplantılarda da kurumunuzu en net şekilde tanıtabilirsiniz. 

Firma tanıtım filmi örnekleri ile kendi kurumunuzun nasıl bir reklam filmi olması istediğinizi karşılaştırabilir, seçiminizi kurum özelliğinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

 

Ekipmanlarımız

Kurumsal Video Çözümleri

4K DRONE EKİPMANLARI

Kurumsal Video Çözümleri

4K LENS SETİ EKİPMANLARI

Kurumsal Video Çözümleri

PROFESYONEL SES EKİPMANLARI

Kurumsal Video Çözümleri

 4K KAMERA EKİPMANLARI


Biriz Medya | PR Ajansı


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | PR Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.