Medya Satın Alma

Medya Satın Alma Çözümleri ile her mecrada görünür olun, marka bilinirliğini artırın!

Medya Satın Alma Çözümleri ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : [email protected]

Medya Satın Alma

Medya planlaması bir ürünün veya bir hizmetin pazarlanma sürecini destekleyen en önemli çalışmaların başında gelmektedir.  Medya planlaması sayesinde bir marka ve bir ürün için hazırlanan bir reklam çalışmasının en doğru iletişim araçları kullanılarak hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşması sağlanmaktadır.  Yani Medya Planlama bir reklam kampanyasının ne zaman ve nerede yayınlanması gerektiğini belirleyen çalışmaların tamamıdır.  Dolayısıyla bir tanıtım ve reklam mesajının en doğru tüketiciye, en ekonomik bütçe ile, en doğru zamanda ve en doğru şekilde ulaştırılması medya planlaması kapsamında yapılmaktadır. Ve medya planlaması tamamlandıktan sonra Medya Satın Alma süreci devreye girmektedir.

Medya satın alma sürecinde medya planlaması ile oluşturulan parametreler ele alınmaktadır. Bu süreçte en iyi kampanya sonuçlarını sunmaya yardımcı olacak tüm kombinasyonlar değerlendirilerek bu reklamların satın alma çalışmaları yapılmaktadır. Birbirini tamamlayan bu iki aşama için profesyonel Medya firmaları tercih edilmektedir.

Medya Satın Alma Süreçleri

Gelişen teknoloji ile birlikte medya alanında çok önemli ilerlemeler yaşanmaktadır. Ve medya, markaların ve bir ürünün hedef kitleye ulaştırılabilmesi ve marka bağlılığı oluşturabilmesi için kritik bir noktada yer almaktadır. Marka ve ürünlerin reklam stratejisinde medya satın alma faaliyetleri uygulanmaktadır.  Medya satın alma süreçleri denildiğinde farklı birçok detay en ince ayrıntılarına kadar analiz edilmektedir. Medya satın alma süreçlerinde;

Hedef kitlenin belirlenmesi,

Yapılacak olan reklam kampanyası ile ulaşılmak istenen amacın tespiti,

Yapılacak olan reklam kampanyası ile hedef kitleden kaç kişiye ulaşılabileceği,

Reklam içeriklerini nasıl kullanacağız,

Metinsel ve görsel reklam içeriklerinin kaç kez yayınlanacağı,

Hangi reklam araçlarının tercih edileceği gibi konular ele alınmaktadır.

Medya Satın Alma

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Medya Satın Alma Çalışmaları ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Medya Satın Alma Çalışamları ile müşterileriniz sizi daha yakıntan tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Medya Satın Alma Çalışamları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...

Medya satın alma hizmeti

Medya satın alma denildiğinde düzenlenecek olan bir reklam kampanyası için ilgili reklam mecralarını satın alınması veya kiralanması süreci değerlendirmektedir. Bu süreçte profesyonel olarak faaliyet gösteren bir firma ile çalışıyor olmanızın size ve sağlayacağı çok önemli avantajlar bulunmaktadır. Medya satın alma hizmeti için Birİz Medya firmasından profesyonel destek alabilirsiniz. Böylelikle belirlenen en ideal reklam mecralarını satın alırken veya kiralarken çok daha uygun maliyetler elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir medya satın alma desteği ile en doğru medya kanallarını doğru bir bütçeyle satın alma imkânı elde edersiniz. Çünkü doğru bir medya planlama sürecinin ardından uygulanan medya satın alma sürecinde sıkı pazarlıklar ve profesyonel bir satın alma faaliyeti yer almaktadır. En isabetli medya satın alma uygulamaları en doğru vadeler ve en uygun bütçeler ile markanız için gerçekleştirilmektedir.

Biriz Medya adından da anlaşılacağı üzere yapmış olduğu tüm reklam ve tanıtım faaliyetleri ile hem firmalar hem de tüketiciler üzerinde BİR İZ bırakma hedefindedir. Birİz Medya ile profesyonel olarak iş birliği içerisinde olan büyük şirketler ve devlet kurumları en önemli referanslardır.

Sosyal medya, hızla gelişen günümüz teknolojisi ve yaygın internet kullanımı ile birlikte tüm işletmeler için dijital dünyadaki en etkili ve en hızlı etkileşimin sağlandığı, ideal müşteriniz olan hedef kitlenizle bağlarınızın güçlendiği en samimi platform ve günümüz pazarlamasının en önemli ve zorunlu ihtiyaçlarından başta gelmektedir. İşletmenizin, markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtılması; pazarlanması, satış performansınızın artması için doğru ve ihtiyacınıza en uygun, sosyal medya kullanıcıları arasında sizin müşterilerinizin doğru analiz edilmesi için buradayız. Birlikte sosyal medya yönetimi sürecinize samimi ve profesyonel Birİz bırakalım!
HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.