Kurumsal Web Tasarım

Tam ihtiyacınıza göre tasarlanmış, marka bilinirliğinizi maksimuma çıkarıp satış performansınızı artıracak Kurumsal Web Sitesi ile her yerde ve her zaman erişelebilir olun.


Kurumsal Web Sitesi Hizmeti ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : info@birizmedya.com

İnternetteki Vitrininiz;

 Kurumsal Web Tasarımı

 “Web sitesi” kişilerin, kurum, kuruluş ve markaların ürün ve hizmetlerini tanıtması ve sunması için internet üzerinden oluşturulan dijital ya da sanal (online) sistemlerdir. Ve günümüzün olmazsa olmazı, sizin internetteki vitrininizdir. İşletmenizin, kurum ve sizin ihtiyaçlarınızı, ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz şekilde oluşturulması ve tasarlanması için biz Birİz bırakmaya hazırız. Peki ya siz?

 İnternette Yeterince Görünür müsünüz?

Günümüzde, özellikle pandemi gibi tüm dünyayı etkileyen süreçlerin yaşanmasıyla birlikte internet ve sosyal medya hayatımızda daha fazla yere ve öneme sahip duruma gelmiştir. Ve sosyal medya her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. İnternetin hayatımızda bu kadar yer etmesiyle birlikte gerek kişisel olarak, gerekse kurum ve kuruluşların ürün ve hizmetlerini daha fazla kişiye ulaştırabilmesi mümkündür. Gelin, sizin ihtiyacınız olan web sitenizi tasarlayalım, biz sizin dijitalleşmenize “Birİz” bırakırken siz artan satış performanslarınız ile ilgilenin!

İNTERNET VİTRİNİNİZİ TASARLAYIN!
Kreatif ekip yazılım sürecinde ara yüz geliştirmelerini tasarlayarak varsa grafik çalışmalarını onaya sunar .
ARAMALARDA GÖRÜNÜR OLUN!
Yapım süreci gerekli tercih ve onayların ardından yazılım kurulum işlemleri tamamlanarak proje tamamlanır.
GÜVENLİĞİNİZE ÖNEM VERİN!
Benzersiz planlanan çevrimiçi yazılımlar marka kurumsal yüzünü ve güvenilirliğini en üst düzeyde sağlayarak yazılım süreci başlar.

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalı?

Profesyonel ve çözüm odaklı ekibimizle yanınızdayız!

Daha önceki yıllarda bireyler web sitelerini bilgisayar kullanarak ziyaret ederken, artık günümüzde neredeyse akıllı telefon sahibi olmayan kimse kalmadığı gibi insanlar gün içerisinde çoğu zamanını telefonlarıyla geçirmeye başladılar. Bununla birlikte akıllı telefon kullanan insanlar birçok web sitesini de telefonları üzerinden ziyaret etmeyi tercih ediyorlar. Teknoloji her geçen gün ilerleyerek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Birçok ihtiyacımızın artık akıllı telefonlar ve tabletler üzerine kurulu olduğu gerçeği açıktır. Mobil cihazlar üzerinden web sitelerini ziyaret eden kişilerin sayısının gün geçtikçe artıyor olması da şaşırtıcı olmayacaktır. Siz de bir web sitesi tasarımı sahibiyseniz internet kullanıcı artışını göz önünde bulundurursak web sitenizi mobil uyumlu hale getirmeyi düşünmek isteyebilirsiniz.

Sosyal Medya Uzmanlığı
Sosyal Medya Uzmanlığı
Türkiye'de Sosyal Medya Kullanıcı Sayısı' nın 62 Milyonu Geçtiğini Biliyor muydunuz ?​
Dijital Strateji
Dijital  Strateji
Türkiye’de dijital reklam pazarı her sene %20 büyüyor. Doğru pazarlama ile sen de yerini al!
Seo Danışmanlığı
Seo Danışmanlığı
Arama motorunda ilk sıralarda yer alan şirketler tercih edilir. Sizin yükselişiniz Birİz bırakalım!
ONLINE VIDEO
ONLINE VIDEO
Çünkü artık herkes; evde, işte, mekanda, laptopta, pc’de, pad’de, cepte video izliyor!HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | PR Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.