(0312) 417 62 95
info@birizmedya.com.tr

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

İyi bir pazarlamanın en güçlü görsel destekçisi tanıtım filmleridir.

Biz Biriz Medya ailesi olarak müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetini daima ön planda tutarız. tanıtım filmlerinizi çekerken müşterilerinize vermek istediğiniz mesajlar üzerinde dikkatlice ve özenle çalışırız..
PROFESYONEL TANITIM FİLMİ yaptırmak için doğru adrestesiniz. Alanında uzman ekibimizle çekmiş olduğumuz tanıtım filmleri, firmanızın marka değerini arttıracak ve daha kurumsal görünmesine yardımcı olacaktır. Firmanız için hazırlayacağımız tanıtım filminde, son teknolojik cihazlar, muhteşem animasyonlar, mükemmel kurgulama ve yönetimi, profesyonel seslendirmeler kullanılacaktır.

Tanıtım Filmi Süresi ve Süreci

Profesyonel video çekimlerinin yapılması, senaryo metni yazım süreci, kurgu ve olası revizyonlar tanıtım filminin yapım süresini belirler. Yapım süresinin, hazırlanacak firma tanıtım videosunun kapsamına göre iki haftadan üç aya kadar uzayabildiğini göstermiştir. Müşterimizin sürecin farklı aşamalarında bize hızlı dönüş yapması kurumsal tanıtım filmi hazırlama sürecini hızlandırmaktadır. Standart bir kurumsal tanıtım filmi 3-5 dakika arasında olmalıdır. Özellikle internette paylaşılacak filmler için bu süre önemlidir.

Tanıtım Filmi Nedir ?

Bir kurum, kuruluş, hizmet, ürün veya şirketi tanıtmak amacıyla prodüksiyon firmamız tarafından hazırlanan filmdir. Profesyonel videolar çekilerek, motion graphics (hareketli grafik), 3d animasyon gibi görsel elemanlar bir senaryo ve konsept doğrultusunda bir araya getirilip kurgulanır. Genellikle konu hakkında bilgi veren bir seslendirme ve müzik içerir. Firma tanıtım filmi, ürün / hizmet / şirket tanıtım videosu, ortaklara yönelik faaliyet raporu filmi, müşteri / bayi / çalışanlara yönelik eğitici video sunumlar, şantiye, inşaat tanıtım videosu, fabrika filmi, reklam videosu, kurum tarihçe sunumları, tanıtım cd’si, showreel bir tesisisin tüm yapım sürecini içeren timelapse ve yaratıcı çekim teknikleri ile filmler bu başlık altında toplanabilir.

Neden Tanıtım Filmi ?

Günümüzde yazılı veriden çok görsel içerikler medyada hem günlük hayatımızın hem de vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Bir mesajı iletmenin ve daha fazla insanlara ulaşmanın en kısa, etkin ve çarpıcı yolu, görselliği, sesi, kurgusu, müziği, animasyonu kullanarak izleyicinin ve kullanıcıların ilgisini çekmek, bilgiyi kısa ve kolay algılanabilir bir şekilde sunmaktır.İşte bu nedenle tanıtım filmi çekimi, bir kurum, ürün, hizmet veya firmayı tanıtmanın en etkili yoludur.

Tanıtım Filmi Nasıl Çekilir ?

Tanıtım filmi hazırlamanın ilk aşaması senaryodur. Senaryo, ne türden profesyonel kamera çekimlerine ve teknik malzeme ihtiyacı olduğunu ortaya çıkarır ve tanıtım filminin omurgasını oluşturan metindir. Senaryodan hareket edilerek belirlenen video çekimleri çekilip kullanılacak görüntüler seçildikten sonra kurumsal tanıtım filmi hareketli grafikler, ses ve müzik eklenerek kurgusu yapılıp, Tanıtım Filmi Çekimi tamamlanmış olur müşterilerimizin istekleri doğrultusunda dvd, usb bellek veya dijital platformlardan iş teslim edilir.

Çalışmalarımız..