(0312) 417 62 95
info@birizmedya.com.tr

Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

İyi bir pazarlamanın en güçlü görsel destekçisi tanıtım filmleridir.

Tanıtım Filmi Çekimi 1

Biz Biriz Medya ailesi olarak müşterilerimizin istekleri ve memnuniyetini daima ön planda tutarız. tanıtım filmlerinizi çekerken müşterilerinize vermek istediğiniz mesajlar üzerinde dikkatlice ve özenle çalışırız..

PROFESYONEL TANITIM FİLMİ yaptırmak için doğru adrestesiniz. Alanında uzman ekibimizle çekmiş olduğumuz tanıtım filmleri, firmanızın marka değerini arttıracak ve daha kurumsal görünmesine yardımcı olacaktır. Firmanız için hazırlayacağımız tanıtım filminde, son teknolojik cihazlar, muhteşem animasyonlar, mükemmel kurgulama ve yönetimi, profesyonel seslendirmeler kullanılacaktır.

Tanıtım Filmi Süresi ve Süreci

Profesyonel video çekimlerinin yapılması, senaryo metni yazım süreci, kurgu ve olası revizyonlar tanıtım filminin yapım süresini belirler. Yapım süresinin, hazırlanacak firma tanıtım videosunun kapsamına göre iki haftadan üç aya kadar uzayabildiğini göstermiştir. Müşterimizin sürecin farklı aşamalarında bize hızlı dönüş yapması kurumsal tanıtım filmi hazırlama sürecini hızlandırmaktadır. Standart bir kurumsal tanıtım filmi 3-5 dakika arasında olmalıdır. Özellikle internette paylaşılacak filmler için bu süre önemlidir.