Hakkımızda

Biriz Medya

Biriz size değer katar, bir 'iz' herşeyi değiştirir...

 

   

     Biriz Medya olarak, günümüz dünyasının hızla gelişen teknolojileri ve dinamik yapısıyla beraber iş dünyasının en önemli iletişim araçlarından biri haline dönüşen video prodüksiyon hizmetlerimizle fark yaratıyoruz. İşletmenizin marka bilinirliğine katkı sağlayacak ve müşterilerinizin markanızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi yakından takip etmesini mümkün kılacak çalışmalarımızla başta merkezimizin yer aldığı Ankara olmak üzere, Türkiye geneli 81 ilde ve ülke sınırları dışında farklı ülkelerde tam ihtiyaç duyduğunuz kaliteye imza atıyoruz.

 

     Birİz Medya ile alışılmış kalıpların dışına çıkmaya hazır mısınız? Kurulduğu günden itibaren belgesel film projelerinden, iş dünyasının önemli markalarının tanıtım filmlerine, TV programlarından animasyon film çalışmalarına kadar çeşitli yapımlar gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İş dünyasından, eğlence sektörüne, reklam ve tanıtım faaliyetlerinden belgesel ve eğitim filmlerine uzanan geniş hizmet alanımızda yılların tecrübesiyle ihtiyaç duyduğunuz video çalışmalarınızı hızlı, yaratıcı ve çözüme odaklı çalışma ilkemizle hayata geçiriyoruz. Sizi Birİz Medya ile alışılmış kalıpların dışına çıkmaya ve hedef kitlenizi harekete geçirecek yeni fikirler üretmeye davet ediyoruz. Biz çalışmalarımızda “ya ilk ya da yenilik” anlayışını benimsiyor; disiplinli çalışma prensibinimizle seköre can vermeye devam ediyoruz. Deneyimli ekibimiz ve son teknoloji teknik altyapısımız ile sürekli gelişimi kendimize vizyon edindik ve her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.

 

     Birİz Medya ile ihtiyaçlarınıza uygun video hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz arasında yer almak için hemen iletişim kurun. Gelin, bugünden itibaren işletmenizi, markanızı, ürününüzü, hizmetinizi en iyi anlatan video hizmetlerimizle hedef kitlenizi harekete geçirelim.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor

HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Biriz Medya | Reklam Ajansı


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.