Hakkımızda

Biriz Medya

"Biriz" size değer katar, bir '"iz'"her şeyi değiştirir...

 

   

2000’li yıllarda filmli fotoğraf makinasıyla başlayan bu yolculuk, video kasetlerin hayatımıza girmesiyle birlikte, her zaman mottomuz olan “ya ilk ya da yenilik” düşüncesiyle bu alana da eğilim göstererek yola devam ettik. Uzun yıllar boyunca köklü ajansların bünyesinde çalışarak edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda kendimize ait 20 m2lik küçük bir ofis açarak, yıllar boyunca edindiğimiz iş ahlakı ve disiplini ile iş tecrübemizi birleştirerek bugünün temellerini atmış olduk.

Yıllarca geleneksel medyada yapmış olduğumuz tv, belgesel, canlı yayınlar, müzik klipleri, sanat çekimleri gibi işlerde kameramanlıktan yönetmenliğe kadar geçen süre sonrasında dijital medya mecralarının hayatımıza girmesi ve öneminin artmasıyla birlikte, bu alanda faaliyet göstermeye devam ettik.

Yıllarca sektörün içerisinde var olmanın doğal bir getirisi olan güçlü bir Network ağı sonucunda ve piyasada edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda 2016 yılından itibaren “Tam Hizmet Ajansı” olarak faaliyet göstermeye başladık. “Biriz Medya PR Ajansı” olarak devam ettiğimiz bu yolda gerek geleneksel medyada gerekse de dijital medyada karşınıza çıkabilecek tüm ihtiyaçları karşılamak adına kendimizi sürekli yenileyerek, gelişmeye devam etmekteyiz.

Ekibimizde her jenerasyondan çalışma arkadaşı bulundurup, herkesin fikrini alarak çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirmekteyiz. İleri teknoloji ile günceli takip etmek bizim için çok değerli ve önemli bir görevdir. Bu sebeple şimdiden “Metaverse” dünyasına giriş için hazırlıklar yaparak, bu düzen içerisinde yer alıp müşterilerimizle tek bir bütünün parçası olmak adına heyecan duymaktayız.

Disiplinli çalışma prensibimizle, deneyimli ekibimiz ve son teknoloji teknik alt yapımız ile günümüz dünyasında hızla gelişen teknolojiyi takip etmeyi ve sürekli gelişimi kendimize her zaman vizyon edindik. VTR kayıtları için gece-gündüz uğraştığımız dönemlerden Yapay zeka ile geliştirilen otonomlarla enerji sektörüne de giriş yapmış bulunmaktayız.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor

HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Biriz Medya | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.