Halka Arz Reklam Kampanyaları

Halka Arz Reklam Kampanyaları Hizmeti ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

Halka Arz Reklam Kampanyaları Hizmeti ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : [email protected]

Halka Arz Reklam Kampanyaları

Ülkemizde faaliyet gösteren ve yerli sermaye ile yönetilen şirketler kurumsallaşma, itibar sağlama, finansman kaynağı likidite amacıyla halka arz edilmektedir. Alanında başarılı olan ve büyüme oranları yüksek olan bu şirketler faaliyetlerini daha da genişletebilmek amacı ile halka açılarak fon sağlamaktadır. Bu aşamada şirketler ve sahip oldukları varlıklar küçük paylara bölünerek satışa çıkarılmaktadır. Ve böylelikle hisse senedini satışa çıkardığını ilan eden bir şirkete tüm yatırımcılar için hissedar olma yolu açılmaktadır. Bu süreç tamamen profesyonel olarak yönetilen ekonomik bir süreçtir. Ve aynı zamanda profesyonel şekilde yürütülmesi gereken bir tanıtım sürecidir. Bu ekonomik süreç, profesyonel bir şekilde yönetilen reklam ve tanıtım süreciyle desteklenerek halka arz edilmesi sağlanmaktadır.

Verimli bir şekilde yönetilen halka arz sürecinde şirketler izahname yayınlayarak reklamlarla kendi tanıtımlarını yapmaktadır. Dolayısıyla borsada halka açılmaya hazırlanan şirketler hakkında var olan çeşitli bilgiler farklı birçok veri yayın kuruluşu, basın yayın kuruluşu ve diğer görsel yayın kuruluşları aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı yatırımcılara ulaştırılmaktadır.  Yapılan reklam çalışmaları bilgi dağıtımı konusunda şirketlerin ve şirket ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışında tanınmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle başarılı bir reklam çalışması ile elde edilen yaygın ve kapsamlı bir tanınma sayesinde halka arz olan firmalar çok önemli avantajlar elde etmektedir.

Halka Arz Reklam Kampanyaları İle

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Halka Arz Reklam Kampanyaları ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Halka Arz Reklam Kampanyaları ile müşterileriniz sizi daha yakından tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Halka Arz Reklam Kampanyaları ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...

Halka Arz Döneminde Reklam ve Tanıtım Kampanyalarının Önemi

Şirketlerin halka arz sürecinde izlenmesi gereken belirli bazı işlem aşamaları söz konusudur.  Bu süreçte profesyonel olarak gerekli tüm desteği alan şirketler aynı zamanda reklam ve tanıtım sürecini de profesyonel bir şekilde yönetmesi gerekmektedir. Çünkü halka arz çalışmalarında yürütülen ekonomik süreç ile birlikte reklam ve tanıtım sürecinin paralellik göstermesi şirketlerin halka arz sürecinde bilinirliliğinin artması açısından önem taşımaktadır.

Halka arz döneminde reklam ve tanıtım kampanyalarının SPK’ya onay için yapılan başvuru ile eş zamanlı olarak başlatılması önerilmektedir. Borsa İstanbul'da ilgili pazarda işlem görmek için müracaat eden firmalar profesyonel reklam ve tanıtım faaliyetlerine de bu aşamada başlamaktadır. Ve yapılacak olan reklam ve tanıtım kampanyalarına gerekli özenin gösterilmesi beraberinde büyük avantajları getirecektir. Mümkün olduğunca çok sayıda yatırımcıyı çekebilmek adına hazırlanan reklam ve tanıtım kampanyaları farklı yöntemlerde uygulanabilmektedir. 

Halka arz sürecinde yapılması önerilen reklam ve tanıtım kampanyalarından başlıcaları şöyledir;

Şirket paylarının halka arz edileceğini dair şirket yetkililerinin yapmış olduğu beyanatlar yazılı ve görsel basında yer alabilir.

Bireysel yatırımcıya ulaşabilmek adına şirketi tanıtan ulusal ve uluslararası platformlarda görsel reklam kampanyaları düzenlenebilir.

Yurt içinde veya yurt dışında yerleşik bulunan aynı sektörde faaliyet gösteren Finans kuruluşları ve yatırımcılar için reklam ve tanıtım faaliyetleri yapılabilir.

Finansal olarak çok büyük bir güce sahip ve başarılı şirketlerin halka arz sürecinde reklam ve tanıtım alanında talep etmiş olduğu profesyonel destek için Biriz Medya tarafından hizmet verilmektedir.
HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.