Yazılım Geliştirme

Yazılım Geliştirme ve Yapay Zeka algoritmalarımızla ihtiyaçlarınıza göre özel yazılımlar.

Yazılım Geliştirme Çözümleri ve Teklifi Almak İçin;

BİZE ULAŞIN

Telefon : 0312 417 62 95

Mobil    : 0546 909 19 06 

E-Posta : [email protected]

Yazılım Geliştirme

Bilgi teknolojileri Yeni dönemde birçok kurum ve markanın rekabet güçlerini artırabilmeleri ve her geçen gün büyüyen bir ivme ile ayakta kalabilmeleri için faydalandıkları en önemli uygulamaların başında gelmektedir.  Bu alanda donanımsal teknolojilerle birlikte yazılım teknolojileri büyük önem taşımaktadır. Her bir kurum ve markaya özel olarak, tüm ihtiyaçlar analiz edilerek hazırlanan yazılım araçları ile dijital platformlarda var olmaları sağlanmaktadır. Bu süreçte yazılım geliştirme devreye girmektedir. 

Yazılım geliştirme çalışmaları her bir marka ve kurum için özel olarak planlanmaktadır. Çünkü dijital platformlarda kullanılan her bir yazılımın kullanım amacı birbirinden farklıdır. Bu amaçlar doğrultusunda eğitime, deneyimli ve profesyonel yazılım firmaları tarafından yazılım geliştirme hizmeti verilmektedir.

Yazılım geliştirme denildiğinde profesyonel bir şekilde tamamlanabilmesi için baz alınan bazı kriterler ve dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bu kriter ve detaylar baz alınarak yazılım geliştirme sürecinde ele alınan aşamalar şöyledir; 

Yazılımın kullanılacağı sektörün detaylı bir şekilde incelenmesi,

Yazılımın kullanılacağı sektörde rakip firmalar tarafından kullanılan diğer yazılımların incelenmesi,

Yazılım analizlerinin detaylı bir şekilde yapılması,

Yazılım analizine uygun şekilde tasarım yapılması,

Tasarımların kullanarak bilgisayar ortamına aktarılması,

Yazılımın test edilmesi,

Yazılıma ait eğitim ve oryantasyon materyallerinin hazırlanması,

Yazılım geliştirme sürecinin tamamlanması şeklindedir.

Yazılım Geliştirme İle

HIZLI ADIMLAR ATIN!
Yazılım Geliştirme Çalışmaları ile markalaşma yolunda hızlı adımlar atın...
BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTIRIN!
Yazılım Geliştirme ile müşterileriniz sizi daha yakıntan tanısın...
RAKİPLERİNİZİN ÖNÜNE GEÇİN!
Yazılım Geliştirme ile rakiplerinizin bir adım önüne geçin...

Yazılım Geliştirme Süreci Nasıl İşler?

Yazılım geliştirme çalışmaları işletmelere özel olarak uygulanmaktadır. Bu alanda önemli bir sektör uzmanlığına sahip olan eğitimli ve profesyonel ekipler tarafından tüm süreç detaylı bir şekilde ele alınmaktadır. Firmalarla kusursuz bir iş birliği içerisinde çalışabilen yazılımcılar tarafından işletmelere özel başarılı yazılımlar hazırlanmaktadır.

Profesyonel bir yazılım geliştirme süreci belirli aşamalardan oluşmaktadır. Bu aşamalarda öncelikli adım yazılım geliştirme firmalarının müşterilerle etkin ve kusursuz bir iletişim kurabiliyor olmasıdır.  Çünkü hazırlanacak olan her bir yazılım için kurum ve işletmelerin fikir ve planları büyük önem arz etmektedir.  Kurum ve işletmeler için mevcut durum analizinin yapılabilmesi ve bu analizler sonucunda iyileştirmeye yönelik hedeflerin koyulabilmesi için bu gereklidir. 

Yazılım geliştirme sürecinde kurum ve markaların taleplerini en iyi şekilde dinledikten sonra gerekli analizlerinin yapılabilmesi bu analizler sonucunda ayrıntılı bir görev planı hazırlanmaktadır. Ve bu plana bağlı bir bütçelendirme çalışması yapılmaktadır. Karşılıklı olarak bütçe onayı sağlandıktan sonra yazılım geliştirme faaliyetleri başlatılmaktadır.

Etkin Yazılım Geliştirme Çalışmaları

Yazılım geliştirme denildiğinde masaüstü programları, uygulama yazılımları ve web sayfaları geliştirme çalışmaları baz alınmaktadır. Her bir sektör ve marka için ayrı olarak tasarlanan ve ele alınan yazılım geliştirme çalışmalarında hızla gelişen yazılım araçları kullanılarak profesyonel çalışmalar yapılmaktadır. 

Biriz Medya sitesi marka ve firmalara özel etkin yazılım geliştirme çalışmaları ile dijital platformlarda yer almanızı sağlamaktadır. Dijital dünyada etkin BİR İZ bırakabilmek ve tüm işletme faaliyetlerini destekleyecek size özel yazılımlar ile gelişen dünya koşullarına ayak uydurabilmek için profesyonel hizmeti alabilirsiniz.

KURUMSAL WEB TASARIM
KURUMSAL WEB TASARIM
Tam ihtiyacınıza göre tasarlanmış, marka bilinirliğinizi maksimuma çıkarıp satış performansınızı artıracak Kurumsal Web Sitesi ile her yerde ve her zaman erişelebilir olun.
ENERJİ YAZILIMLARI
ENERJİ YAZILIMLARI
Biriz Enerji olarak, insansız hava araçları ile tesis sahasının büyüklüğü farketmeksizin, Güneş Enerji Santralleri için termografi hizmeti sağlamakta ve sistemde enerji kayıplarına sebep olan arızaları saptamaktayız.HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyorBiriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.