(0312) 417 62 95
info@birizmedya.com.tr

Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal Video Çözümleri

Kurumsal video çekimi için öncelikle hizmet verilen sektör, hitap edilen kitle göz önünde bulundurulmalıdır. Bu sayede hem hangi alanda kaç kişiye hizmet verildiği hem de ilerleyen zamanlarda nasıl projelerin ortaya koyulacağı net olarak anlaşılabilir. Sadece müşteriler için değil, ortaklık yapmak isteyen kişiler ve kurumlara kendi firmanızı tanıtabilmeniz için her zaman kaliteli bir reklam filmine sahip olmanız gerekir.

Sadece doğru açıların yakalanmasının yanı sıra, hizmetlerin net olarak tanıtılması, mekan içerisinde ve çevresinde insanların detaylı bilgi edinebilecekleri videolar hazırlanmalıdır. Kurumsal tanıtım filmi çekimi için proje hazırlanırken, sektörün ve müşteri portföyünün göz önünde bulundurulması, bu durumlara dikkat edilerek video hazırlanması gereklidir.

Kurumsal Video Nasıl Hazırlanmalı ?

Kurumsal videolar için açıların seçiminin yanı sıra, hizmet verilen şehirler ve ülkeler, markanın genel yayın olanakları ve müşterilerine özel imkanları değerlendirilmelidir. Toplantılar, çalışanların işe giriş esnasındaki ufak görüntüleri, yetkili çalışanların yaptıkları röportajlar da videodaki yerini alabilir.

Sadece bir dakikalık bir video hazırlayarak, sosyal medya dahil olmak üzere tüm paylaşım olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, konferanslarda ve piyasalardaki yerinizi göstermek için katılacağınız toplantılarda da kurumunuzu en net şekilde tanıtabilirsiniz. Firma tanıtım filmi örnekleri ile kendi kurumunuzun nasıl bir reklam filmi olması istediğinizi karşılaştırabilir, seçiminizi kurum özelliğinize uygun şekilde düzenleyebilirsiniz.

Drone İle Kurumsal Video Çekimi

Kurumların sadece çalışanları ve yetkili isimleri tarafından yapılacak açıklamalar ve söylenecek sloganlar yeterli değildir. Arkada konuşmalar dönerken hareketli videoların hazırlanması, insanların sıkılmadan izleyebilecekleri görüntülerin elde edilmesi için drone kullanılabilir. Dünyanın dört bir yanında ofisi bulunan kurumların bu ofislerinin bulundukları ülkeler ve şehirler ekranda yazarken, çevresinde drone ile yapılan hızlı bir gezi ile kent turu vb. projeler hayata geçirilebilir. Firma tanıtım filmi fiyatları, reklam filmiyle ilgili anlaşılacak projeye ve talep edilen video özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir.

Drone İle Kurumsal Video Çekimi

Samimi bir ortam olduğunun gösterilmesi, çalışma arkadaşlarının uyum içerisinde olması sayesinde kaliteli bir iş çıkarılacağının belli edilmesi gereklidir. Kurumun hem kalitesi hem de hizmet süreci için ürün tanıtım filmi gibi detaylar yerine, yenilikçi ve ileriye dönük bir yapı olduğunuzu belli etmelisiniz.

Neler Yaptık ?

  • Astor Transformatör - Hava Çekimi
  • Organik Yaşam Köy - Animasyon Tanıtım Filmi
  • Arkadya Göksu Evleri - Havadan Çekim
  • Jandarma Genel Komutanlığı - Özel Timleri - Tanıtım Filmi
  • Enerji Bakanlığı - Dünyanın En Büyük Fsru Gemisi
  • Rize Pomem Yemin Töreni - Havadan Çekim
  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi - Havadan Çekim
  • Türkiye Yelken Federasyonu
  • Sıla - Mabel Matiz Konseri - Winner İncek
  • Etika Eğitim - Animasyon Tanıtım Filmi