Astor Enerji Reklam Ajansı Kimdir?

Astor Enerji Reklam Ajansı Kimdir?

Astor Enerji Reklam Ajansı Kimdir?

 

Türkiye'nin en büyük kurumlarına çözüm ortağı olan Biriz Medya Reklam Ajansı, birçok kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermektedir. 2015 yılından itibaren enerji sektöründeki çalışmalarına hız veren Biriz Medya, Enerji Bakanlığı, TEİAŞ, BOTAŞ, Türk Petrolleri olmak üzere Türkiye'nin en büyük iletişim projelerine imza atmıştır.

Astor Enerji Reklam Ajansı Süreçleri

Biriz Medya Reklam Ajansı, 2017 yılından itibaren Avrupa'nın öncü Türkiye'nin trafo ve anahtarlama ürünlerinde lider yerli üreticisi Astor Enerji'nin "tam hizmet ajansı" görevini üstlenmektedir. 2023 itibarıyla 7. yılına giren serüvenimiz, başarılı iletişim kampanyaları ve kurumsal marka yönetimiyle devam edecektir. 

Bu süreçte Astor Enerji'nin tüm sosyal medya hesaplarını ve iletişim çalışmalarının tamamını yürütmektedir.

Astor Enerji için gerçekleştirdiğimiz tüm prodüksiyon çalışmaları ile tamamen markaya özgün içerikler üretilmektedir.

Türkiye'nin sektöründe lider yerli firması Astor Enerji son yılların hacim olarak en büyük halka arz kampanyaları kapsamında, Biriz Medya ve Astor Enerji arasında imzalanan protokol ile yetkilendirilmiş dijital medya ve geleneksel medya mecralardaki PR ve iletişim çalışmaları, Google, Youtube, televizyon, radyo olmak üzere yazılı medya dahil yoğun bir şekilde yürütülmektedir.

Astor Enerji Halka Arz Ajansı Süreçleri

Astor Enerji Reklam Ajansı olarak halka arz sürecinde imaj reklam filmi ve halka arz çalışmalarının senaryo-prodüksiyon aşamaları konsorsiyum lideri TEB Bankası, marka yönetim kurulu ve tüm muhatapları ile eş güdümlü olarak yürütülmektedir. SPK Kurumu'nun gereklilikleri göz önünde bulundurularak gerekli idari ve hukuksal boyutları olmak üzere her çerçeveden ele alınıp, toplantı ve ilişkiler yürütülerek aylar süren çalışmalar neticesinde tüm mecralarda yayınlanmak üzere takdir görmüştür.

Biriz Medya bu süreçte halka arz ajansı çalışmaları dahil olmak üzere tüm iletişim çalışmaları kapsamında halka arz kampanyaları süreçlerinde deneyimli kreatif ekibi ile trendleri takip ederek globalde ve Türkiye'de çalışmalarını büyük bir yoğunlukla ve titizlilikle devam ettirmektedir.

Biriz Medya; kreatif çalışmaları, animasyon, prodüksiyon, yazılım hizmetleri ile medya planlama ve satın alma, PR hizmetleri ile 360 derece reklam ajansı olarak kurum ve markalara çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor

HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Biriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.