Dji Go 4 Türkçe Resimli Anlatım – Ana Denetleyici Ayarları

Dji Go 4 Türkçe Resimli Anlatım – Ana Denetleyici Ayarları

Home Point Settings – Ev Noktası Ayarları: Buradan kalkış noktasını veya kontrol cihazının konumunu ana nokta olarak ayarlayabilirsiniz.

RTH Altitude – RTH Rakım: Burada, RTH tetiklendiğinde uçağın gidecek olan irtifayı ayarlayabilirsiniz. RTH checkout hakkında daha fazla bilgi edinmek için ‘ RTH Güvenle Nasıl Kullanılır ‘ makalesi. En Son Sayfada Vardır Arkadaşlar..

Beginner Mode – Başlangıç Modu: Bu, dronların girdiği varsayılan moddur. Bu modda, drone, iyi bir GPS sinyali varsa ve uçuş mesafesi, yüksekliği ve hızı sınırlı olacaksa, sadece çıkar. Başlangıç modu, ilk kez kullanıcıların kontrollere güvenli bir şekilde aşina olmasını sağlar. Uçağı rahat hissettiğinizde, onu değiştirebilirsin.

Advanced Controller Settings – Gelişmiş Denetleyici Ayarları
DJI GO 4 Manual Main Controller Settings – DJI GO 4 Manuel Ana Denetleyici Ayarları

 

Bu ayarlar çubuk girişlerinin drone tarafından ne kadar hızlı çevrildiğini kontrol eder. Değer ne kadar yüksek olursa, drone daha hızlı tepki verir.

EXP AYARLARI

 

EXP değerleri, yaptığınız kontrol çubuğu hareketleri ve uçaktan gelen geri besleme arasındaki mantıksal ilişkiyi yansıtır. X ekseni, kontrol çubuğunun ne kadar itildiğini temsil eder ve Y ekseni, ayarlanan EXP değerine bağlı olarak uçağın yanıt verdiği miktarı temsil eder.
EXP’in Spark’de mevcut olmadığını lütfen unutmayın.

SENSİTİVİTY – DUYARLILIK

Kontrollerin hassasiyetini, uygulamanın bu bölümünde ayarlayabilirsiniz.

Attitude – Tutum: Drone’nuz ne kadar hızlı tepki verecek ve düzelecek

Brake – Fren: Bu, drone’nuzun GPS modunda ne kadar hızlı frenleyeceğini kontrol eder. Değer ne kadar yüksek olursa, fren ne kadar ani olur.

Yaw Point End: Bu, yaw hızını kontrol eder. Değer ne kadar yüksek olursa, uçağınız da o kadar hızlı yanar

 

GAİN – KAZANÇ AYARLARI –  GAİN SETTİNGS

Bu ayarlar, uçağın rüzgar gibi dış kuvvetlere ne kadar hızlı tepki verdiğini kontrol eder. Yeterli bir pilot olmadıkça bunları değiştirmemeniz önerilir . Bu ayarları değiştirmek uçağınızın uçuş şeklini değiştirecek ve eğer yanlış ayarladıysanız, o zaman uçağınızın uçuşta dengesiz olmasına neden olabilir. EXP, uzaktan kumandanın eğrisini ayarlayarak kontrol geri bildirimini değiştirir. Hassasiyet, uçuş sırasında teknenin reaksiyon hızını ayarlayarak bunu gerçekleştirir.

Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor

HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Biriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.