Dji Go 4 Türkçe Resimli Anlatım – Görsel Navigasyon Ayarları

Dji Go 4 Türkçe Resimli Anlatım – Görsel Navigasyon Ayarları

Visual Navigation Settings – Görsel Navigasyon Ayarları:
Hangi sensörlerin açık olduğunu kontrol edebilirsiniz. Tüm sensörlerin her zaman açık tutulmaları tavsiye edilir.

Enable Obstacle Avoidance – Engellerden Kaçınmayı Etkinleştir: Bu ayar etkinleştirildiğinde, uçağınız önündeki engelleri algılayacak ve maksimum hızı 10 m / s ile sınırlayacaktır, böylece uçakta bir şey algılandığında kırılma zamanı olacaktır. Engellerden kaçınma, düşük ışık koşullarında çalışmayabilir (300 lüks veya altı) ve teller gibi ince engelleri tespit etmek için mücadele eder.

Enabled Horizontal Obstacle Avoidance in Tapfly – Tapfly’de Yatay Engel Önleme Etkinliği: Eğer bu etkinse, uçaklarınız TapFly modunda engellerin üzerinden geçecektir.

Enable Backward Flying – Geriye Doğru Uçuşu Etkinleştir: Bu değiştirilirse, yaklaşan bir nesne izlendiğinde drone geriye doğru uçacaktır. Phantom 4 Pro hariç DJI dronlarının arkadaki herhangi bir engel algılayıcısına sahip olmadığına dikkat edin.

Enable Obstacle Avoidance in Active Track – Aktif Parçada Engelden Kaçınmayı Etkinleştir: Etkinleştirilmişse, uçak ActiveTrack’taki engellerden kaçınacaktır. Devre dışı bırakılırsa, uçak sadece durur.

Display Radar Chart – Ekran Radar Tablosu : Eğer bu etkinleştirilmişse, uygulama uçuş görünümünde sol tarafta küçük bir radar tablosu gösterecektir.

Enabled Vision Konumlandırma: Eğer bu değiştirilirse, aşağı doğru hareket eden sensörler açılacak ve bu da uçağın hareket halindeyken sabit bir konumda kalmasına yardımcı olacaktır. Kapandığında, GPS sinyaliniz çok zayıfsa, uçağınız uçar.

Landing Protection – İniş Koruması : Etkinleştirildiğinde, uçak iniş bölgesini, dokunmadan önce uygunluk açısından kontrol edecektir.

Precision Landing – Hassas İniş: Bu açıksa, uçak RTH tetiklendiğinde çıkardığı noktaya kadar inmeye çalışacaktır.

RTH Obstacle Check – RTH Engel Kontrolü: Etkinleştirilmişse, uçak RTH sırasında bir engel tespit ederse engellerden kaçınmak için otomatik olarak yükselecektir. Kıvılcım için, eğer mesafe 100 metrenin üzerindeyse, uçak çok hızlı hareket edeceğinden bir engelden kaçınmayacaktır.

Referanslarımız


Biriz Medya, sektörlerinin öncü kurum ve markaları için tüm iş süreçlerine katkı sağlayan, yaratıcı videolar hazırlıyor

HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.


Biriz Medya | PR Danışmanlık | Medya Planlama | Halka Arz | Yazılım


Tamam

Kapat


HEMEN TEKLİF AL


Sizin için en uygun teklife anında ulaşmak için formu hemen doldurun.